czarne ubranka niemowlęce sklep

Czarne ubranka niemowlęce – jakie mają zalety?

Od pewnego czasu w modzie niemowlęcej trwa uwielbienie do ubranek w kolorze czarnym. Czy poza walorami estetycznymi i modą, takie ubranka mają inne zalety? Dlaczego warto nie bać się koloru czarnego?

Czarne ubranka dla niemowląt są modne

Jeśli lubicie podążać za aktualną modą, i śledzić modowe trendy, to na pewno wiecie jak bardzo popularne są obecnie czarne ubranka niemowlęce. Kolor czarny nie oznacza jednak smutnych i nudnych ubranek. Wręcz przeciwnie! Modele ubranek w czarno białych kolorach to pole na dużo, fajnych nadruków i napisów. Zabawne hasła i obrazki na bodach i śpiochach są bardzo widoczne, ponieważ kolor czarny i biały mocno kontrastują. Jest to więc pole do popisu dla marek, które tworzą ubranka wzbogacone fajnymi grafikami i tekstami.

Jakie zalety mają czarne ubranka?

Poza walorami estetycznymi i modowymi, czarne ubranka posiadają wiele praktycznych zalet. Po pierwsze, ubranka niemowlęce w kolorze czarnym, białym i szarym dopasujesz do wszystkiego. Dzięki temu ubierzesz dziecko szybciej, bez martwienia się o nie dopasowane kolory. Kolejną praktyczną zaletą jest to, że na czarnych ubrankach mniej widać ubrudzenia. Z tego powodu czarne legginsy czy spodnie niemowlęce są najlepszym ubrankiem do żłobka, czy do przedszkola. Kolejna ważna cecha, to fakt, że ubranka w tych kolorach są najczęściej formą unisex. To znaczy, że ubranka po pierwszym dziecku możesz zachować dla drugiego bobasa, bez względu na to czy urodzi się dziewczynka czy chłopiec.

Dlaczego boimy się czarnych ubranek niemowlęcych?

Powszechnie mówi się, że kolor czarny oznacza złe rzeczy, i kojarzy się ze smutkiem. Dlatego wiele osób nie wyobraża sobie aby ubrać niemowlę właśnie w ten kolor. Są to jednak tylko domysły i przesądy. Czarne ubranka dla dzieci są tak samo fajne jak kolorowe, i nie należy się ich bać. Wesołe i zabawne nadruki oraz hasła na ubrankach sprawiają, że nie są one ani smutne, ani straszne. Natomiast praktyczne zalety zachęcają do posiadania w garderobie malucha również i tego koloru ciuszków.

czarne ubranka niemowlęce

Gdzie kupię czarne ubranka dla dziecka?

W związku z tym, że obecnie panuje moda na tego typu ubranka niemowlęce, nie będziesz miała problemu aby dostać je w sklepie. Szczególnie polecamy ubranka niemowlęce Polskich marek – które są piękne i bezpieczne dla dziecka. Ubranka takich marek jak Mrofi, Koala, czy Marija znajdziesz w sklepie Fazymazy. Fazymazy to sklep internetowy z ubrankami dla dzieci, w którym znajdziesz tylko ubranka Polskich producentów.