czapka dla niemowlaka

Kupujemy czapki dla niemowlaka

Wiosna bywa bardzo zmienna, i ciężko przewidzieć jak pogoda zmieni się w trakcie spaceru. Warto być więc dobrze przygotowanym, i mieć przy sobie dodatkowe ciuszki dla niemowlaka, na wypadek ochłodzenia. Jakie ubranka dla dziecka zabrać ze sobą na spacer, i jak ubrać niemowlaka wiosną?

Jak ubrać niemowlaka na wiosenny spacer

Kiedy wybieramy się na spacer z malutkim dzieckiem, musimy być przygotowani na nagłą zmianę pogody. Wiosna jest piękną porą roku, ale lubi czasami zaskakiwać. Co więc zabieramy na spacer? Na pewno musimy mieć przy sobie ciepłą bluzę, oraz czapkę dla dziecka. Jeśli mówimy o samym ubieraniu niemowlaka na spacer, tu najlepiej sprawdzi się stara i sprawdzona metoda. Mówimy oczywiście o ubieraniu dziecka na cebulkę. Cebulka oznacza ubieranie dziecka w kilka warstw ubranek, które możemy zdjąć lub dołożyć. Dzięki temu kontrolujemy na bieżąco czy dziecku jest odpowiednio ciepło i wygodnie.

Bluza dla niemowlaka – jaka sprawdzi się najlepiej?

W sklepach z ubrankami dla niemowlaka znajdziemy duży wybór bluz. Jaką wybrać, aby sprawdziła się na długo i aby była praktyczna? Dla noworodka do trzech miesięcy, szukamy bluzy rozpinanej z przodu. Powinna mieć też bawełniane uszko które zabezpieczy przez zacięciem ekspresem. Starsze dziecko może już natomiast założyć bluzę wciąganą. Wciągane bluzy często mają dużą kieszeń na przodzie, która schowa wszelkie skarby ze spaceru. W obecnych czasach dobrze jest kupować ubranka niemowlęce przez internet. W sklepie internetowym dla dziecka fazymazy znajdziecie duży wybór bluz, oraz innych ubranek dla dziecka. Zwracajcie uwagę na ubranka uszyte w Polsce, są dobrej jakości, a kupując te ubranka wspieramy Polską gospodarkę.

Czapka dla niemowlaka – ile czapek kupić i jak dobrać rozmiar?

Czapka niemowlęca to bardzo przydatny element garderoby dziecka. Czapeczki dla niemowląt są dość tanie, i zakładamy je dziecku bardzo często. Z tego powodu warto jest kupić więcej czapek, i mieć zawsze jakąś w zanadrzu. Czapka chroni główkę dziecka przed chłodem, i promieniami słońca. Nawet w pozornie ciepły dzień, maluszek bez czapki może zmarznąć. Warto kupić cieńsze i grubsze czapeczki, aby móc je wymieniać. Rozmiary czapek niemowlęcych są czasami oznaczane rozmiarem ogólnym, czyli 56, 62,68. Czasami tez spotkamy rozmiary nazwane od szerokości obwodu głowy. Tutaj znajdziemy takie rozmiary jak 34, 36, 38. Jeśli mamy problem z dobraniem rozmiaru czapki dla niemowlaka, warto poprosić o pomoc sprzedawcę.

czapka dla niemowlaka
czapka dla niemowlaka