Wyprawka z koronką Princess

Jakie ubranka dziecięce na powrót ze szpitala, a jakie na prezent?

Moda dziecięca to jeden z ulubionych tematów przyszłej mamy, szczególnie podczas przyjęcia Baby Shower, które organizuje dla przyjaciółek. Czy zatem ubranka dziecięce będą stosownym prezentem z tej okazji? A jak ubrać małe dziecko, wracając ze szpitala do domu? W końcu to ważne wydarzenie. Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Jak ubrać małe dziecko na powrót ze szpitala?

Wiele mam wracając do domu ze szpitala, po porodzie, zastanawia się jak ubrać małe dziecko. W końcu dla obojga rodziców jest to wielkie święto. Jeśli rodzice pierwsze chwile z maluszkiem będą świętować tylko w swoim gronie, warto skupić się przede wszystkim na aurze za oknem. Oprócz zwracania uwagi na rozmiary ubranek dziecięcych, należy wziąć bowiem jeszcze pod uwagę fakt, że noworodki inaczej odczuwają temperaturę aniżeli dorośli lub starsze dzieci. Zatem mama musi zadbać, aby maluszkowi było ciepło. Warto więc aby miała ze sobą dodatkowy pajacyk dresowy, który będzie służył albo jako ubranie wierzchnie (wiosną, latem lub wczesną jesienią), albo jako dodatkowe ubranko niemowlęce założone pod kombinezon (późna jesień i zima).

Przyjemność każdemu Tacie w pierwszych chwilach z maluszkiem, we własnym domu, sprawi zaś body z personalizowanym napisem, na przykład „Przystojniak po Tatusiu” czy „Księżniczka Tatusia”. Ojcowie bowiem, wbrew pozorom, bardzo dużą wagę przykładają do takich szczegółów, jeśli chodzi o ubranka dla dzieci.

Modne ubranka niemowlęce jako prezent

Ubranka dla dzieci są także idealnym prezentem dla przyszłych rodziców, na przykład z okazji Baby Shower. To przyjęcie, które organizuje przyszła mama będąc jeszcze w ciąży, dla rodziny i przyjaciół. Zaletą takiego upominku jest jego praktyczność. Przyszli rodzice mają bowiem i tak sporo wydatków, a wszystkie eleganckie ciuszki niemowlęce zawsze się przydadzą. Noworodki bowiem często się przebiera. Tym bardziej, że moda dziecięca jest tak zróżnicowana, że pozwala na swobodny wybór ubranek, zarówno pod kątem fasonu, kolorów, jak i wzorów. Dlatego też istnieje znikome małe prawdopodobieństwo, że ubranka niemowlęce, jakie otrzymają przyszli rodzice, od swych gości, powtórzą się.