buciki do chrztu dla dziewczynki

Kupujemy buciki do Chrztu dla dziewczynki

Na co zwrócić uwagę, kiedy kompletujemy strój do Chrztu dla dziewczynki? Czym sugerować się wybierając ubranka, i jak właściwie ubrać dziecko do Chrztu?

Jak ubrać dziewczynkę do Chrztu

Obecnie nie mamy sztywno narzuconych reguł, dotyczących ubierania dziecka do Chrztu. Również to, w jakim wieku dziecko przystępuje do Chrztu jest zależne od wielu różnych czynników. To rodzice decydują o przystąpieniu do sakramentu, i całej oprawie uroczystości. Niektórzy wyprawiają huczne uroczystości na kilkadziesiąt osób, inni zostają przy skromnym obiedzie dla najbliższej rodziny. Od Was więc zależy jak będzie wyglądała uroczystość, oraz w co będzie ubrane dziecko do Chrztu.

Ubranka do Chrztu dla dziewczynki, w kolorze białym

Przyjęło się, że dziewczynka do Chrztu powinna być ubrana na biało. Biel ubranka podkreśla niewinność, jest bardzo uroczysta, i wręcz wskazana w kościele. Najbardziej popularnymi ubrankami dla dziewczynki są więc te w kolorze bieli, ecru, beżu, i modnego ivory – czyli złamanej bieli. Bez względu na to, czy wybierzecie bardzo proste i skromne ubranko do Chrztu, czy strojne sukienki z falbankami i tiulem – biel podkreśli ich uroczysty charakter. Wybierając strój do Chrztu pamiętajcie o tym, aby ubranko było przede wszystkim wygodne dla dziecka. Unikajcie sztucznych i drapiących materiałów. Najlepiej decydować się na miękką, naturalną bawełnę, a jeśli dodatki to miękka koronka i miękki tiul.

buciki do chrztu
buciki do chrztu

Kupujemy buciki do Chrztu dla dziewczynki

Kiedy mamy już wybraną sukienkę, zaczynamy rozglądać się za bucikami. Buciki do Chrztu dobieramy do sukienki, aby zachować spójność koloru i stylu. Najważniejszy jest kolor, pamiętajcie aby buciki pasowały do reszty stroju. Kolejna ważna sprawa to wzór bucików. Jeśli na sukience dzieje się dużo, lepiej będzie jeśli zdecydujecie się na proste buciki. Przy bardziej skromnej sukience możemy natomiast zdecydować się na buciki z dodatkami. Bardzo ważne jest to, aby buciki niemowlęce były wygodne dla dziecka. Zwracamy więc uwagę na buciki miękkie, i łatwe do zakładania. Kiedy wybieracie rozmiar pamiętajcie o tym, że na gołą stópkę dojdą jeszcze rajstopki lub skarpetki niemowlęce. Buciki nie mogą być za ciasne dla dziewczynki.

Sklep internetowy z ubrankami do Chrztu

Kupowanie ubranek dla dziecka przez internet staje się coraz wygodniejsze, i przede wszystkim bezpieczne. Zakupy robimy o dogodnej dla nas porze, z każdego miejsca. Możemy na spokojnie wymierzyć dziecko lub łatwiej: aktualnie dobre ubranka dziecka. Porównując wymiary będziemy mogli lepiej wybrać rozmiar ubranka do Chrztu. W razie źle dobranego rozmiaru zawsze możemy zwrócić lub wymienić ubranko. Sklepem w którym kupimy ubranka i buciki do Chrztu jest na przykład sklep internetowy fazymazy. Oprócz eleganckich ubranek znajdziecie tam również ciuszki niemowlęce na co dzień, a kupując większą ilość ubranek przesyłka jest darmowa.