buciki nemowlęce

Wygodne buciki niemowlęce

Lubimy zaskakiwać Was nowymi produktami dla maluszków. I tak właśnie zrobiliśmy, dodając do sklepu fazymazy nowe buciki niemowlęce Polskiej marki Omnia. Tak samo jak i my – Wy również pokochaliście je od pierwszego wejrzenia. Tym sposobem już drugiego dnia od pokazania bucików – skończyły się ich stany magazynowe w sklepie fazymazy!.

Brązowe buciki dla niemowlaka

Bez obaw, zdążyliśmy już uzupełnić brakujące ilości bucików. Pilnujemy też teraz, aby rozmiary były dla Was dostępne w sklepie fazymazy. Co to za buciki, które tak bardzo chwyciły wszystkich za serca? Omnia to Polski producent który od wielu lat szyje w Polsce piękne i mięciutkie buciki niemowlęce. Występują one zazwyczaj w rozmiarach od 10 do 13, które odpowiadają długości stópki. Buciki są miękkie, mają puchate wnętrze i zamszową powłokę na zewnątrz. Idealnie sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Są ciepłe, bardzo miękkie, i łatwe do zakładania. Zapinamy je na wygodną rzepkę, w sposób zakładkowy. Dzięki temu możemy regulować szerokość bucików, i zapewnić dziecku wygodę.

Buciki niemowlęce marki Pinokio

Kolejna nowość, to mięciutkie bambosze niemowlęce Polskiej marki Pinokio. Wraz z wprowadzeniem do sklepu fazymazy ubranek, pojawiły się również buciki z kolekcji. To typowe buciki niemowlęce do domu i na spacer. Są miękkie, milutkie, i zakrywają całą stópkę dziecka. Szeroki i elastyczny ściągacz w kostce utrzymuje Ne na swoim miejscu, i zapobiega ściąganiu. Buciki zapewnią dziecku ciepło, wygodę, i ochronę stópek. Dodatkowo wyglądają pięknie, i mogą stanowić świetne wykończenie stylizacji maluszka!

buciki pinokio
buciki niemowlęce

Sprawdzone eleganckie buciki niemowlęce

W sklepie fazymazy lubimy kiedy pojawiają się nowości. Lubimy też dobre i sprawdzone ubranka niemowlęce, które sprawdziły się już u wielu mam. Takie właśnie są eleganckie buciki niemowlęce sznurowane. Znajdziecie je w sklepie fazymazy w czterech kolorach: granatowe, czerwone, szare i białe. Buciki są miękkie, łatwe w zakładaniu, i bardzo wygodne dla dziecka. Sprawdzą się na każdą uroczysta okazję, jak na przykład Chrzciny, urodziny dziecka, czy każda inna uroczystość. Eleganckie buciki niemowlęce to dopełnienie stroju małego eleganta. A jeśli szykujecie stylizację z charakterem, to w sklepie fazymazy znajdziecie również mięciutkie trampki niemowlęce.

Ubranka dla niemowlaka fazymazy

Jeśli więc szukacie sprawdzonych, i dobrych jakościowo ubranek niemowlęcych, to zaglądajcie do sklepu fazymazy. Duży wybór ubranek i dodatków zapewni Wam możliwość stworzenia pięknych stylizacji. Dziewczyny z fazymazy zapakują Wasze zamówienie pięknie, i bardzo szybko! A jeśli będziecie potrzebować pomocy lub porady, zadzwońcie lub napiszcie! Do zobaczenia w fazymazy!