pajacyki dla niemowląt

Pajacyki dla niemowląt idealne do pierwszej wyprawki

Pajacyki dla niemowląt są ważnym elementem pierwszej wyprawki dla maluszka. Zanim dziecko pojawi się na świecie, musimy przygotować niezbędne akcesoria, mebelki, oraz ubranka niemowlęce. Ubranka niemowlęce mają różne formy – możemy kupić body, śpiochy, czy kaftaniki. Dlaczego warto kupić pajacyki do pierwszej wyprawki?

Pajacyk dla noworodka jest wygodny

Kupując ubranka dla niemowlaka zwracamy przede wszystkim uwagę na wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Ubierając noworodka unikajmy wymyślnych ubranek, które mają dużo elementów dekoracyjnych. Zdecydowanie lepszym wyborem jest kupowanie ubrań prostych i praktycznych. Pajacyki dla niemowląt zapewniają dziecku wygodę. Możemy ubierać dziecko w pajacyk zarówno w ciągu dnia jak i na noc. To ubranko które zakrywa niemal całe dziecko.

pajacyk dla noworodka Mrofi
https://fazymazy.com/kategoria/pajac

Łatwe ubieranie noworodka – wybieraj pajacyki dla niemowląt

Pajacyki dla niemowląt mają również inne zalety. Ogromnym plusem tego rodzaju ubranek jest prostota ich zakładania. To ważne zwłaszcza dla osób, które zostają rodzicami po raz pierwszy. Łatwe ubieranie noworodka zaoszczędzi stresu zarówno dziecku jak i rodzicowi. Pajacyki dla niemowląt doskonale sprawdzają się w pierwszych tygodniach życia dziecka. Ubranko to łatwo jest założyć maluszkowi, czy rozpiąć do zmiany pieluszki. To bardzo wygodny i sprytny sposób na szybkie ubranie maleństwa.

Pajacyki dla niemowląt rozpinane na zatrzaski

Kupując pajacyki niemowlęce zwróć koniecznie uwagę na rodzaj rozpinania. W sklepach znajdziesz pajace na guziczki, na ekspres, i pajace na napki. Napki to zatrzaskowe guziczki, które zapina się na wcisk. Takie guziczki są zdecydowanie najłatwiejsze do rozpinania i zapinania. Jednocześnie są małe i nie wyczuwalne, więc nie przeszkadzają dziecku nawet podczas spania.

pajacyk dla niemowlaka dziewczynki
pajacyk dla niemowlaka dziewczynki

Jakie ubranka kupić dla niemowlaka?

Kupowanie ubranek niemowlęcych jest bardzo przyjemne. Nie trudno rozczulić się maleńkimi ubrankami dla dzidziusia. Pamiętajmy jednak że nie wygląd jest najważniejszą cechą takiego ciuszka, ale jego jakość. Jakość i funkcjonalność to podstawowe rzeczy na które zwracamy uwagę. Pajacyki dla niemowląt powinny być:

  • uszyte z miękkiej bawełny, najlepiej 100%
  • łatwo rozpinane na antyalergiczne napy
  • nadruki powinny być trwałe i bezpieczne

Najlepsze Polskie marki ubranek niemowlęcych

Najlepsze Polskie marki ubranek dla niemowlaków gwarantują doskonałą jakość swoich produktów. Kupując markowe ubranka niemowlęce zapewnisz swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Certyfikaty jakości upewnią Cię co do jakości ubranek. Piękne wzornictwo pozwoli natomiast stworzyć cudowne komplety ubranek dla maluszka. Marki ubranek niemowlęcych które warto kupować to ubranka Mrofi oraz ubranka Pinokio.