buciki do chrztu, ubranka na chrzest

Wygodne buciki dla niemowlaka

Kiedy kupujemy ubranka dla niemowlaka zazwyczaj skupiamy się na bieliźnie niemowlęcej. Kupujemy pajacyki niemowlęce, body i półśpioszki, kompletujemy piękne stroje. Nie zapomnijmy tez o stópkach małego człowieczka!

Na co zwracamy uwagę kupując buciki niemowlęce

Buciki dla niemowlaka powinny być przede wszystkim miękkie i wygodne. Takie pierwsze bamboszki nie służą noworodkowi do chodzenia. Buciki niemowlęce chronią stópkę przed zimnem, stanowią też doskonałe wykończenie codziennego i eleganckiego stroju dla dziecka! Z tego powodu najważniejsze jest to, aby buciki były miękkie i wygodne dla niemowlaka. Bucik nie może uciskać stópki, nie może też być za luźny. Aby odpowiednio dobrać rozmiar bucika, musimy wymierzyć stópkę niemowlaka od piętki do najdłuższego paluszka.

buciki niemowlęce
buciki niemowlęce

Jak dobieramy rozmiar bucików niemowlęcych

A może macie problemy z wymierzeniem stópki niemowlaka? Jak zazwyczaj wypadają rozmiary bucików? Otóż dla najmłodszych dzieci noszących rozmiar 62 i 68, najczęściej wybieramy buciki w rozmiarze 10. Buciki niemowlęce w rozmiarze 11 najczęściej pasują na dziecko noszące ciuszki niemowlęce w rozmiarach 68 i 74. Buciki dla dziecka w rozmiarze 12 to najlepszy wybór dla maluchów noszących ubranka 74 i 80. Jeśli znajdziecie buciki niemowlęce w rozmiarze 13, to będą one pasowały najprawdopodobniej na dziecko noszące ubranka w rozmiarach 80 i 86. Pamiętajcie jednak że są to tylko podpowiedzi, i najlepiej będzie jeśli samodzielnie wymierzycie stópkę dziecka!

Buciki dla niemowlaka do Chrztu

Buciki niechodki które najczęściej kupujemy niemowlakowi, to buciki do Chrztu. Tutaj kierujemy się zarówno wyglądem, jak i wygoda dla dziecka. Kiedy już znajdziemy wygodne i miękkie butki dla niemowlaka, dobieramy fason i kolor do reszty ubranek. W sklepie z ubrankami dla niemowlaka fazymazy pojawiły się już wiosenne nowości dla niemowlaka. Buciki dla dziewczynki, oraz dla chłopców. Przepiękne koronkowe i lniane balerinki dla dziewczynki, ozdobione kokardami, kwiatkami i koronką. Wygodne buciki dla chłopca w kolorach karmelowych oraz klasycznym granacie.

Sklep internetowy z ubrankami dla niemowlaka

Gdzie bezpiecznie i wygodnie kupować ubranka dla niemowlaka? Jeśli lubicie robić zakupy przez internet, polecamy wam sklep fazymazy. Zaskoczy was przemiła obsługa klienta, błyskawicznie wysyłana przesyłka, oraz jakość ciuszków dla niemowlaka. W tym sklepie znajdziecie zarówno ciuszki niemowlęce na co dzień, jak i ubranka do Chrztu.

buciki niemowlęce
buciki niemowlęce