ciuszki dla dziewczynki

Ubranka niemowlęce dla dziewczynki

Czyli wygodne śpioszki, pajacyki i body niemowlęce. Ubranka niemowlęce dla dziewczynki są niesamowicie urocze i słodkie, ale pamiętajmy aby przy zakupie zwracać uwagę na istotne szczegóły, oraz jakość ciuszków!

Wybieramy body niemowlęce dla dziewczynki

Body niemowlęce to jedno z najbardziej praktycznych, i uniwersalnych ubranek niemowlęcych. Jest najlepszą bazą do ubierania niemowlaka. W zależności od tego dla jakiego dziecka kupujemy body, musimy dobrać odpowiedni rodzaj rozpinania. Dla noworodka najlepsze będzie body rozpinane na boku, lub body kopertowe rozpinane na zakładkę, zwane też kimono. Dla starszego dziecka, które skończyło już trzy miesiące, śmiało możemy wybierać body wciągane. Zwróćmy jednak uwagę, aby miało ono zapinanie na ramionku na wygodne napki zatrzaskowe. Poza przepięknymi kolorami i wzorami body, musimy zwracać uwagę na jakość bawełny z której je uszyto. My kochamy się w ubrankach niemowlęcych uszytych w Polsce, ponieważ zazwyczaj są bardzo dobrej jakości. Jeśli bawełna ma mieć jakieś domieszki – najlepiej aby był do elastan, dzięki któremu body będzie wygodniejsze.

Śpiochy i pajace niemowlęce dla dziewczynki

Śpiochy i pajace to elementy bielizny niemowlęcej. Tutaj też musimy zwrócić uwagę na jakość bawełny, z której wykonano ubranka. Mają one bowiem bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka. Często zadajecie pytanie, co lepiej się sprawdza śpiochy czy pajace. Robiliśmy już wiele ankiet, i ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Jedne mamy cenią sobie bardziej śpiochy, inne używają tylko pajacyków. Najlepiej będzie więc przetestować oba rodzaje ubranka, i wybrać to które najlepiej się sprawdza. Ubranka dla niemowlaka na sklepowych półkach kuszą cudownymi kolorami i bajkowymi aplikacjami. Pamiętajcie aby aplikacje nie były zbyt wystające, aby nie przeszkadzały maluszkowi. Nie mogą być też łatwe do oderwania od ubranka. Czasami mniej znaczy więcej. Dlatego my bardziej polecamy ubranka dla niemowlaka ozdobione bezpiecznymi nadrukami wodnymi.

Eleganckie stroje niemowlęce dla dziewczynki

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem uroczych ubranek wierzchnich dla małej Królewny, tutaj możemy już nieco bardziej poszaleć. Możemy tworzyć piękne stroje, łącząc spódniczki, sweterki i miękkie opaski. Falbankowe szaleństwo, przeplatane miękką koronką. Jakie są nasze rady? Lubimy ubranka piękne, dobrej jakości, ale też praktyczne. Dobrze jest kupować ciuszki które założymy dziecku nie tylko raz. Elegancki strój złożony z kilku ubranek założymy zarówno do Chrztu, jak i na inne okazje. Wygodne ciuszki dziecko będzie mogło nosić również na co dzień. Wygodne ubranka dla niemowlaka znajdziecie w sklepie internetowym fazymazy. Zakupy zrobicie łatwo i wygodnie, a paczuszka dotrze do was w ciągu dwóch lub trzech dni.

ciuszki dla niemowlaka
ciuszki dla niemowlaka