jak dobrac rozmiar dla niemowlaka

Jak dobrać rozmiar dla niemowlaka?

Kiedy na świat przychodzi nasze pierwsze dziecko, zaczynamy poznawać świat ubranek niemowlęcych. Musimy nauczyć się nazw ubranek, oraz tego jak się je łączy. Przy kupowaniu ubranek dużym wyzwaniem jest też dobieranie rozmiaru. Jak właściwie dobrać rozmiar dla niemowlaka? W jaki sposób kupować ubranka niemowlęce przez internet?

Jakie są rozmiary ubranek niemowlęcych?

Rozmiary w ubrankach dla niemowlaka odpowiadają wzrostowi dziecka. Na przykład rozmiar 62 przeznaczony będzie dla maluszka mierzącego ok 62 cm. Rozmiary zaczynają się od 50 i 52, które są dedykowane dla wcześniaków. Rozmiary ubranek 56 i 62 to ubranka do pierwszej wyprawki dla dziecka. Następnie rozmiary 68,74,80 i 86 to nadal ubranka dla niemowląt. Kiedy dziecko zaczyna wchodzić w większe rozmiary ubranek 92,98 i 104 – mówimy że wychodzi z rozmiarówki niemowlęcej w dziecięcą. Oprócz tego mamy też rozmiary czapek i opasek, które zazwyczaj odpowiadają obwodowi głowy. Są również rozmiary bucików, które odpowiadają długości stópki lub wiekowi dziecka.

Tabela z rozmiarami dla niemowlaka – jakie rozmiary dla jakiego wieku?

Aby ułatwić Wam wybór rozmiaru ubranek niemowlęcych, stworzyliśmy prostą tabelkę. W tabelce znajdziecie informację jaki rozmiar powinno nosić Wasze dziecko. Pamiętajcie jednak, że tabela ma charakter ogólny. Każdy maluszek jest inny, i jeśli chcecie dobrać idealnie pasujące ubranko, musicie znać wymiary dziecka. W tabeli poniżej znajdziecie rozmiar bielizny niemowlęcej, wiek, wagę dziecka. Jest podany wzrost, obwód głowy, oraz rozmiar skarpetek niemowlęcych.

Jak dobrze zmierzyć niemowlaka? Jakie wymiary są potrzebne?

Najczęściej do zakupów ubranek niemowlęcych będziecie potrzebować dwóch wymiarów dziecka. Potrzebny jest wzrost, oraz szerokość pod pachami. Możecie zaaranżować zabawę, i zmierzyć dziecko miękką miarką. Jest też łatwiejsza metoda. Wystarczy wymierzyć na płasko aktualnie pasujące na dziecko ubranko. Przy zakupach ciuszków dla niemowlaka nie sugerujcie się rozmiarami które nosi. Pamiętajcie że w zależności od wybranej marki, rozmiarówki mogą się trochę różnić.

Gdzie kupować ubranka niemowlęce w internecie?

Jeśli lubicie wygodne zakupy w internecie, również w sklepie internetowym kupicie ubranka dla niemowlaka. Pamiętajcie aby sprawdzić, czy sklep jest rzetelny i bezpieczny. Warto zajrzeć na facebooka lub instagrama, i sprawdzić opinie o sklepie. Przeczytajcie też informację o możliwości zwrotu ubranek. My polecamy Wam sklep z ubrankami dla niemowlaka fazymazy. Paczki z zamówieniami są wysyłane błyskawicznie, zazwyczaj tego samego dnia. Na zwrot ubranek jest aż 30 dni. W sklepie fazymazy znajdziecie ubranka dobrych Polskich marek. Jeśli szukacie ubranek niemowlęcych dobrej jakości, zajrzyjcie tam koniecznie!

ubranka dla niemowlaka fazymazy

Czytaj też: