Elegancki strój na roczek chłopca

Pierwsze urodziny dziecka są szczególną uroczystością. To wzruszający moment, kiedy po raz pierwszy urządzamy przyjęcie urodzinowe dziecka. Jak ubrać chłopca na pierwsze urodziny? Oto kilka propozycji jak ubieramy rocznego chłopca.

Rozmiary ubrań dla dzieci

Roczne dziecko nosi rozmiar 86. To informacja jaką przeczytamy na większości stron i w poradnikach. Rozmiar niemowlaka odnosi się do jego wzrostu i wieku. Ubierając dziecko na roczek warto jednak sprawdzić czy na pewno ubranka w rozmiarze 86 będą dobre. Może się okazać że dziecko jest drobne, i śmiało może jeszcze nosić ubranka 80. W drugą stronę dziecko może rosnąć szybko, i na roczek możemy też ubrać rozmiar 92. Kupując eleganckie ubranka przez internet dobrze jest porównać wymiary z tabeli do wymiarów aktualnie dobrych ubrań dziecka. Dzięki temu unikniemy zwrotów i wymian. Możemy też kupić dwa rozmiary, i odesłać te ubranka których nie chcemy wykorzystać. W sklepie fazymazy jest 30 dni na zwrot.

Elegancki zestaw dla chłopca

W co ubrać chłopca na pierwsze urodziny? To zależy od tego, jaką uroczystość planujesz w ten wyjątkowy dzień. Czy będzie to skromniejszy tort z dziadkami i najbliższą rodziną. A może planujesz zrobić większe przyjęcie rodzinne? Wiele mam organizuje również fotografa na roczek, i dobrze jest z nim ustalić ubiór dziecka. Jeśli zastanawiasz się jak ubrać chłopca na sesję fotograficzną, koniecznie ustal to z fotografem. Zazwyczaj fotograf planuje całą aranżację, i często ubiór rodziców i dziecka nie jest przypadkowy na sesji zdjęciowej.

Pamiętaj aby dziecko w dniu swoich pierwszych urodzin było ubrane wygodnie. To będzie wspaniały i radosny dzień, i najważniejsze jest to aby maluch nie był poszkodowany ładnym ale nie wygodnym ubrankiem. Unikaj sztywnych garniturków i gryzących kamizelek. Polecamy miękkie ubranka z bawełny.

Elegancki komplet niemowlęcy

Ubranie dla chłopca na roczek najczęściej ma elegancki charakter. Podstawą takiego stroju jest wygodne body koszulowe. Koszula powinna być miękka, i łatwa do przebrania. Koszula z body zapewni zakryte plecy dziecka, nawet przy najbardziej szalonych zabawach. Do takiej koszuli wystarczy dobrać wygodne spodnie w eleganckiej tonacji. Polecamy spodnie na roczek z dresówki, które ubierzesz dziecku nie tylko ten jeden raz. Do takiego stroju pięknie wygląda również muszka niemowlęca, którą zakładamy do kołnierzyka. Taką stylówkę możesz podkreślić również szelkami, lub eleganckim sweterkiem.

Potrzebujesz przykładów na gotową stylizację dla chłopca? Oto dwa zestawy ubrań dla chłopca na roczek:

– Białe body koszulowe

granatowa mucha niemowlęca

– brązowe spodnie w eleganckim styku

– beżowy sweter niemowlęcy

Kolejną stylizacją mogą być:

– niebieskie body koszulowe

– beżowe spodnie na roczek

– błękitne szelki niemowlęce

– błękitny sweter niemowlęcy

SONY DSC