spodnie-niemowlęce-regulowane-sklep

Ubranka niemowlęce – jak skomponowac wyprawkę?

Ostatnie miesiące ciąży, to idealny czas na kompletowanie wyprawki niezbędnej na pierwsze miesiące życia dziecka. Ubranka niemowlęce to podstawa naszego wyposażenia. Zabawki dla dzieci przydadzą się nieco później, nasz maluch na początku będzie potrzebował jedynie dużej ilości odzieży, pieluszek, karmienia i dużo miłości. Każda matka błyskawicznie uczy się tego, jak dbać o niemowlę. Wielu kobietom opieka nad maleństwem przychodzi instynktownie, gorzej jest z kompletowaniem wyprawki. Coraz więcej firm oferujących ubranka i gadżety dla noworodków walczy o zainteresowanie klientów, jak wybrać właściwie?

ubranka-niemowlęce-do-chrztu-sklep-marija

Ubranka dla niemowląt, jakie warunki powinny spełniać?

Kompletowanie wyprawki najlepiej rozpocząć już na kilka miesięcy przed planowanym terminem porodu, pozwoli to nam na spokojne podejmowanie decyzji bez pospiechu, który zazwyczaj generuje niepotrzebny stres. Ubranka dla dzieciktóre dopiero przyszły na świat, oferuje dziś co druga firma z artykułami dla noworodków. O czym warto pamiętać? Nie należy przesadzać z ilością kupowanych śpioszków, body i pajacyków. Warto sprawdzać również kraj pochodzenia producenta, znajdziemy takie informacje na metce, warto wybierać te produkowane w Polsce, ponieważ zazwyczaj są w podobnej cenie, co Chińskie.

spodnie-niemowlęce-regulowane-sklep, 
ubranka dla dzieci

Dziecko szybko rośnie

Maluchy w pierwszych miesiącach życia, bardzo szybko rosną, zakup zbyt dużej ilości ubranek sprawi, że prawdopodobnie większości z nich nawet nie użyjemy. Ubranka niemowlęce powinny być wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów, które nie powodują reakcji alergicznych ani podrażnień. Elementy garderoby, które mają bezpośredni kontakt z ciałem noworodka, muszą również posiadać niezbędne atesty i spełniać standardy bezpieczeństwa.

Czytaj dalej Jak wybrać buciki do Chrztu dla dziewczynki