wygodne ciuszki do chrztu

Jak wygodnie i praktycznie ubrać chłopca do Chrztu

Ubieranie chłopca do Chrztu to okazja do sprawdzenia się w roli stylisty małego eleganta. Może być to świetna zabawa! Dzisiaj podpowiemy Wam co zrobić, aby ubranka do Chrztu posłużyły na dłużej.

Elegancki i praktyczny strój dla chłopca

Podstawą eleganckiej stylizacji dla malucha powinny być ubranka wygodne i praktyczne. Jeśli mówimy o stylizacji do Chrztu dla chłopca, my polecamy bazować na koszulowym body, oraz wygodnych spodniach. Body koszulowe dla niemowlaka powinno być wykonane z miękkiej bawełny. Jeśli wybierzecie body niemowlęce z cienkiej i sztywnej bawełny (jak koszula dla dorosłych) możecie mieć pewność że ubranka nie założycie już drugi raz. Jeśli natomiast wybierzecie miękką koszulę niemowlęcą, maluch założy ją również na inne okazje, lub nawet na co dzień. Celując w body koszulowe z muszką, szukajcie takiego które nie ma doszytej muszki na stałe. Lepsza będzie muszka odpinana, lub zakładana na gumkę.

Wygodne spodnie do Chrztu, które sprawdzą się również na co dzień

Skoro wybraliśmy już miękkie body, czas na wygodne spodnie. Jako spodenki do Chrztu możecie wybrać jednolite spodnie z miękkiej bawełnianej dresówki. Prosty krój, regulacja w pasie, lub może podwijane nogawki. Takie spodenki sprawdzą się zarówno na uroczystość, jak i na co dzień! Jaki kolor spodni wybrać do Chrztu? Polecamy Wam spodnie niemowlęce w kolorze granatowym, czarnym, brązowym, szarym, musztardowym, czy czerwonym. Możliwości jest mnóstwo, a takie spodenki będą chyba najbardziej praktycznym wyborem!

Dodatki do Chrztu podkreślą elegancki charakter stroju

Mamy już wybrane wygodne body koszulowe dla niemowlaka, oraz jednolite spodenki. Czas więc podkreślić elegancki charakter stroju. W dodatkach jest moc! Do takiego zestawu dobierzmy muszkę na gumce, lub rozpinaną na napki. Regulowane szelki niemowlęce również się przydadzą, i sprawdzą się również w przyszłości. Warto je mieć w szafie malucha. Na głowę zakładamy miękką, bawełnianą czapkę niemowlęcą, a na ręce sweterek lub wygodną marynarkę. Ostatnim elementem będą buciki niemowlęce do Chrztu. My stawiamy na prostą formę, i polecamy Wam buciki klasyczne, lub trampki. Takie dodatki również będziecie mogli wykorzystać do innych stylizacji!

ciuszki do chrztu
ciuszki do chrztu