body niemowlęce mrofi, body dziecięce

Jak wybrać dobre ubranka niemowlęce?

Kiedy spodziewasz się dziecka, zaczynasz poznawać rodzaje ubranek niemowlęcych. Zazwyczaj dopiero wtedy orientujesz się w rodzajach ubranek, i szukasz informacji o tym, jak wybrać dobre ubranka niemowlęce. Dziś przyjrzymy się ubrankom wspaniałego Polskiego producenta, jakim jest marka Mrofi.

Na co zwracać uwagę kupując ubranka niemowlęce?

Jeszcze raz przypomnimy Wam najważniejsze rzeczy, na które warto jest zwracać uwagę. Przede wszystkim zapomnijcie o chińskich ubrankach z Ali. Skóra malutkiego dziecka jest bardzo delikatna i wrażliwa, łatwo tu o podrażnienia. Ubranka niemowlęce powinny być przede wszystkim uszyte z dobrej jakości bawełny. Jakość ubranek to rzecz najważniejsza, i powinnaś ja kontrolować. Motywy, kolory i moda to rzecz drugorzędna. Kolejny ważny punkt o którym musisz wiedzieć, to sposób rozpinania ubranek. Wybieramy takie ubranka niemowlęce, które łatwo się zakłada i zdejmuje. Sami zrozumiecie, przebierając w środku nocy pieluszkę na pół śpiocha.

Co jeszcze jest ważne w ubrankach niemowlęcych?

Kolejna ważna sprawa, o której musisz pamiętać to wygodny krój ubranka. Dziecko musi czuć się komfortowo, i mieć zapewnioną swobodę ruchów. Nie możemy założyć dziecku zbyt ciasnego ubranka. Rodzaj materiału również robi dziecku różnicę, i szybko przekonasz się że nie warto inwestować w słabej jakości bieliznę niemowlęcą. Jak już wspomnieliśmy, skóra niemowlęca jest bardzo delikatna i wrażliwa. Z tego powodu uważaj też na dodatki. Jakość nadruku, rodzaj nap – to ważne elementy na które zwracaj uwagę. Pamiętaj aby kupować ubranka zapinane na bezniklowe napy. Takie napki są antyalergiczne i nie uczulają. Nadruki na ubrankach niemowlęcych powinny być wykonywane tak zwaną metodą farby wodnej. To rodzaj sitodruku, który nie uczula, nie lepi się ani nie kruszy. Ubranko które upierzesz wiele razy nadal będzie wyglądało dobrze.

Czy warto kupować ubranka niemowlęce Mrofi?

Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecamy Wam ubranka niemowlęce tej marki! Dlaczego? Ponieważ zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce. Sama przekonasz się o jakości tych ubranek, biorąc je w rękę. Bawełna jest miękka i miła w dotyku. Często też spotkasz ubranka elastyczne, z domieszką elastanu. Ubranka Mrofi rozpinamy na bezniklowe napki, lub wygodny ekspres. Zwróć uwagę na to, że ekspresy są zawsze zabezpieczone bawełnianym uszkiem. Takie zabezpieczenie nie pozwoli Ci przyciąć malucha. Nadruki wodne nie lepią się, nie kruszą, i mają długą trwałość. Nawet jeśli wypierzesz ubranko wiele razy, będzie wyglądało nadal dobrze.

Gdzie kupować ubranka dla niemowlaka?

Jeśli szukasz ubranek niemowlęcych Mrofi, zajrzyj koniecznie do sklepu fazymazy. Znajdziesz tam przepiękne ubranka Polskich producentów. Jeśli lubisz dobrą jakość w fajnej cenie, to sklep dla Ciebie. W fazymazy skompletujesz wygodnie kompletną wyprawkę dla dziecka.