buciki niemowlęce

Gdzie kupię buciki do Chrztu?

Przygotowania do Chrztu niosą ze sobą wiele wyzwań. Musimy zaprosić gości, załatwić wszystkie sprawy urzędowe, zarezerwować lokal i termin. Ważne jest też właściwe ubranie dziecka do Chrztu.

Jak ubrać dziecko do Chrztu?

Dla jednych z nas wybór ubioru do Chrztu to świetna zabawa, natomiast dla innych to wyzwanie. Jak ubiera się dziecko do Chrztu? To zagadka szczególnie dla tych z Was, którzy robią to po raz pierwszy. Jeśli ubieranie dziecka do Chrztu to dla was wyzwanie, dobrze będzie jeśli wybierzecie klasyczne rozwiązanie. Jeśli dziecko to dziewczynka, wybierzcie białą sukienkę do Chrztu. Pamiętajcie aby była wygodna, i łatwa do ubrania. Do sukienki wybieramy białe rajstopki, i elegancką czapkę lub opaskę. I oczywiście zakładamy buciki na stópki. Jeśli natomiast ubieramy do Chrztu chłopca, dobrze będzie jeśli kupicie mu body koszulowe, granatowe spodnie, i miękkie dodatki. Zazwyczaj chłopcu zakładamy muszkę, szelki, czapkę, oraz pasujące miękkie buciki.

ciuszki do chrztu
ciuszki do chrztu

Jakie buciki założyć dziewczynce do Chrztu?

Buciki dla dziewczynki to łatwa sprawa. Zazwyczaj dziewczynkę ubieramy na biało, w elegancką sukienkę do Chrztu. Do sukienki dodajemy ładne rajstopy, i jak łatwo zgadnąć – białe buciki. Najważniejsze jest, aby buciki do Chrztu były wygodne dla dziecka, i dobrane do pogody. Jeśli mamy środek lata, wybieramy cienkie, bawełniane buciki niemowlęce. Jeśli jest natomiast zima, to szukamy wygodnych i ocieplanych bucików.

Jakie buciki założyć chłopcu do Chrztu?

W przypadku kupowania ubranek dla chłopca, sprawa nie jest już tak oczywista. To jakie buciki wybierzemy dla chłopca, zależy od tego jak zamierzamy go ubrać. Czy raczej klasycznie biało granatowo, czy lekko rustykalnie, a może też z małą dawką humoru? Nie ma jednego, właściwego przepisu jak ubrać chłopca do Chrztu. Najbardziej sprawdzony ubiór to bawełniane body koszulowe, wygodne spodnie, i dodatki według naszego uznania. Buciki do Chrztu dobieramy według pory roku. Muszą być przede wszystkim wygodne dla dziecka, i muszą chronić stopę. W środku lata wystarczą miękkie, bawełniane buciki. W środku zimy szukamy ocieplanych bucików, które ochronią również kostkę.

buciki dla niemowlaka
buciki dla niemowlaka

Gdzie kupić buciki do Chrztu?

W sklepie z ubrankami dla niemowlaka fazymazy, oprócz ubranek na co dzień znajdziecie również eleganckie ciuszki niemowlęce. Wśród nich znajdziecie też buciki do Chrztu. Klasyczne, miękkie buciki sznurowane sprawdzą się do każdego eleganckiego stroju. Trampki niemowlęce podkreślą wesoły charakter stylizacji. Ocieplane buciki niemowlęce będą idealne na zimę.

Czytaj też: