ubranka niemowlęce nini

Nowa kolekcja ubranek marki Nini!

Jak co miesiąc z niecierpliwością czekaliśmy na nowe, kolorowe kolekcje ubranek niemowlęcych. I doczekaliśmy się! Przedstawiamy Wam listopadowe nowości Polskiej marki Nini! Cudowna kolekcja dla dziewczynki, i zabawne ubranka niemowlęce dla chłopca.

Jakie są ubranka marki Nini?

Jeśli lubicie ubranka niemowlęce wysokiej jakości, zdecydowanie powinniście poznać tę markę. Te ubranka wykonywane są w Polsce, z mięciutkiej bawełny, lub z bawełny organicznej. Są miłe w dotyku, i wygodne dla dziecka. Ubranka rozpinamy na antyalergiczne, bezniklowe napki zatrzaskowe. Przyozdobione są uroczymi haftami, lub bezpiecznymi i trwałymi nadrukami wodnymi. W ostatnim czasie stworzyliśmy dla Was też nowe tabele wymiarów, aby ułatwić Wam dobór rozmiaru ubranek. Ubranka tej marki polecamy z całego serca każdemu miłośnikowi pięknych i wygodnych ubranek!

ubranka marki nini
ubranka nini

Nowa kolekcja ubranek niemowlęcych dla dziewczynki

Co więc nowego znajdziecie w sklepie fazymazy dla dziewczynki? W tym miesiącu pokazała się piękna i nowoczesna kolekcja ubranek z bawełny organicznej. Motywem przewodnim tych ubranek są delikatne dmuchawce. Piękna kolorystyka: złoty, różowy i czarny jest bardzo dziewczęca, i ma fajny charakter. Ubranka są bardzo miłe w dotyku, miękkie, i wygodne dla dziecka. Znajdziecie je w rozmiarach od 50 dla wcześniaka, aż do 92 i 98 dla dwulatka. Dziewczęce body i półśpiochy, pajace i śpiochy czy kurteczki niemowlęce – warto poznać i pokochać kolekcje w dmuchawce! Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to jest odpowiednia pora aby zajrzeć do fazymazy.

ubranka niemowlęce nini
bluza niemowlęca

Nowa kolekcja niemowlęca dla chłopca

Co zobaczymy w listopadowej kolekcji ubranek dla chłopca? To zabawne połączenie dwóch fajnych i niezastąpionych wzorów. Jeśli lubicie odważne i kontrastowe wzory, to czytajcie dalej. Znajdziemy więc ubranka w paski, i ubranka w gwiazdki. Całość utrzymana jest w chłodnej kolorystyce melanżowej szarości, oraz granatu i bieli. Ubranka są udekorowane uroczym haftem z pieskiem. Śmiało możecie łączyć te wzory, aby tworzyć zabawne i wygodne stylizacje dla chłopca. Wygodne oraz piękne body i półśpiochy, pajac lub śpiochy, i cieplutkie kurteczki. Ubranka niemowlęce dla chłopca i dla dziewczynki polecają się w sklepie fazymazy!

ubranka niemowlęce dla chłopca
body w gwiazdki