wyprawka dla noworodka

Aktualna moda dziecięca, czyli jak ubrać małe dziecko?

Moda dziecięca może przyprawić niejednego rodzica o silny zawrót głowy. Ogromny wybór ubranek niemowlęcych jakie oferuje nam współczesny rynek sprawia, że zastanawiamy się jak ubrać małe dziecko, aby było mu wygodnie, a jednocześnie, aby wpasować się w najnowsze trendy? Sprawdź zatem, jakie ubranka dla dzieci kupowane są najczęściej w tym sezonie. tutaj znajdziesz przydatną tabelę wymiarów niemowlęcych.

Modne ubranka niemowlęce w tym sezonie

Wybierając modne ubranka niemowlęce, należy brać zawsze pod uwagę odpowiednie rozmiary ubranek dziecięcych. Muszą być one nie tylko dobrze dobrane do wieku maluszka, ale także do jego postury. Pamiętaj, nie wszystkie dzieci sa takie same. Do łask rodziców, w tym sezonie, wróciły śpiochy. Najczęściej wybierane są te z motywami dziecięcych bajek Disney’a. Jeśli zaś chodzi o body, duża popularność zyskały te z zabawnymi napisami, np. Córeczka Tatusia, Synek Mamusi, Teraz ja tu rządzę, Babcia tu była (i mnóstwo aplikacji całusów). Do lamusa, w tym sezonie, odeszły natomiast białe, nudne komplety, które kiedyć tak chętnie były kupowane noworodkom.

ciuszki dla niemowlaka
ciuszki dla niemowlaka

Eleganckie ciuszki niemowlęce- czyli jak ubrać małe dziecko na uroczyste okazje

Nie raz zapewne rozczuliły Cię zdjęcia maluszków, które miały na sobie eleganckie ciuszki niemowlęce, takie jak mini-garnitury, czy ekskluzywne koszule. Tak, mały kawaler, w tego typu ubraniu, potrafi zrobić wrażenie. Podobnie jak kilkumiesięczna dziewczynka w balowej sukni. Niestety, nie zawsze tego typu ciuszki są praktyczne i wygodne. Dlatego mamy dla Ciebie inne propozycje eleganckich ciuszków niemowlęcych. Są to na przykład materiałowe spodnie na gumce połączone z praktycznym body, zdobionym aplikacjami szelek, krawata czy zapinanej koszuli.

Eleganckie ubranka dla niemowląt

Jeśli takie ubranko niemowlęce będzie uszyte z dobrej jakości materiału, bez zastrzeżeń możesz je ubrać maluszkowi na każdą, nawet najbardziej wymagającą okazję. Inną propozycją szykownego stroju dla chłopca jest dresik imitujący garnitur. Jego zaletą jest miękki i naturalny materiał, mała ilość niewygodnych szwów oraz  możliwość swobodnego poruszania się w nim dziecka. Jakie eleganckie ciuszki niemowlęce założyć dziewczynce? Najodpowiedniejsze będa luźne sukienki. Tu panuje dowolność  zarówno jeśli chodzi o fason, jak i barwy. Najmodniejsze jednak, w tym sezonie, są tiule i kolor pudrowego różu.