ubranka dla noworodka

Wyprawka dla dziewczynki – mięciutkie ciuszki niemowlęce Fazymazy

Oczekiwanie na narodziny dziecka to czas pełen radości, i poznawania nowych rzeczy. Musimy przygotować się odpowiednio na powitanie nowego członka Rodziny. Szykujemy pokoik, odpowiednie akcesoria niemowlęce, i kompletujemy wyprawkę.

Jakie ubranka są potrzebne do wyprawki dla dziewczynki?

Pierwsza wyprawka niemowlęca zawiera głównie bieliznę niemowlęcą. Bielizną nazywamy podstawowe ubranka dla dziecka, na pierwsze miesiące życia. A więc body niemowlęce, pajace i śpiochy, półśpiochy i legginsy, kaftanik i bluzeczki. Zazwyczaj do pierwszej wyprawki kupujemy ubranka dla noworodka w rozmiarach 56 i 62. Rozmiar ubranek to wzrost dziecka. Nie przesadzajmy z ubrankami w rozmiarze 56, ponieważ te ciuszki dziecko będzie nosiło bardzo krótko. Nastawiajmy się raczej na ubranka dla noworodka w rozmiarze 62.

Ile ubranek powinniśmy kupić do wyprawki dla dziewczynki?

Do pierwszej wyprawki będziemy potrzebować wszystkiego po trochu. Najpierw musimy sobie przypomnieć jak łączymy ubranka dla noworodka. Pajacyk to ubranko jednoczęściowe. Śpiochy dla noworodka zakładamy razem z kaftanem lub body. Body zakładamy z półśpiochami lub legginsami. Body niemowlęce to ubranka, których będziemy potrzebowali najwięcej, po kilka sztuk z rozmiaru 56 i 62. Jeśli chodzi o pajace dla niemowląt, warto mieć kilka z rozmiaru. Śpiochy i kaftany najlepiej jest wypróbować, i kupić po dwie lub trzy sztuki. Każde dziecko jest inne, dlatego musicie wyczuć w jakich ubrankach Wasz maluch czuje się najlepiej. Ważne jest też to które jest dla Was najłatwiejsze do założenia i przebrania.

Poznajcie ciuszki dla noworodka z kolekcji Nini

Jeśli przygotowujecie właśnie wyprawkę dla dziewczynki, musicie poznać koniecznie nową kolekcję Nini. To cudowne ubranka w naturalne motywy i roślinne wzory. W nowej kolekcji znajdziecie mięciutkie pajace dla noworodka, śpiochy i kaftany, wygodne body niemowlęce i wiele innych ubranek. Kolekcja jest w delikatnych szarościach, i rozkocha w sobie szczególnie miłośników natury. Ubranka zostały uszyte w Polsce, i są bardzo dobrej jakości.

Gdzie kupię ubranka dla noworodka?

Szukając ubranek do pierwszej wyprawki, na pewno odwiedzicie wiele sklepów stacjonarnych i internetowych. My polecamy Wam sklep z ciuszkami dla niemowlaka www.fazymazy.com. W jednym miejscu znajdziecie cudowne ciuszki niemowlęce od różnych Polskich producentów. Za jednym razem zamówicie wszystkie ciuszki do wyprawki, od pajacyków i śpiochów po buciki i kurtki. A dziewczyny z fazymazy wyślą zamówienie w tempie ekspresowym!