komplety niemowlęce, ubranka dla niemowląt

Jak skompletować ubranka dla niemowlaka?

Kiedy zaczynamy kompletować pierwsze ubranka dla malucha, stoi przed nami masa wyborów. Większość z nas nie zna się jeszcze na rodzajach ubranek i ich nazwach. Nie wiemy jak je ze sobą łączyć i co z czym zakładać. Nie wiemy na co zwracać uwagę przy zakupie ciuszków dla dziecka. A na pytanie czym różnią się śpiochy od pajaca robimy wielkie oczy. To nic złego, wszystkiego nauczymy się w trakcie!

Czy warto kupować gotowe komplety niemowlęce?

Jedną z dróg, którą możecie wybrać kupując ciuszki niemowlęce, są gotowe zestawy ubranek. Co zazwyczaj wchodzi w skład takiego zestawu? Wszystko zależy od marki ubranek, nad którą się zastanawiacie. Jeśli Myślicie o ubrankach marki Mrofi, gotowe zestawy zawierają śpiochy i kaftan, lub body i półśpiochy. Znajdziecie też zestawy body i spodnie, oraz dresy niemowlęce a więc bluzę i spodnie. Jeśli podobają Wam się ubranka marki Karen, ich zestawy to spodnie i dwie pary bodziaków. Zestawy niemowlęce od Polskich producentów mogą też łączyć sukienki z czapką, czy opaską. Możecie też dostać komplet, w którym jest wiele ubranek i dodatków dla niemowlaka. Jakie zalety mają takie pakiety dla niemowlaka? Są spójne kolorystycznie i tematycznie. Ubierzecie dziecko od stóp do głów. Wadą jest jednak fakt, że gdy jedno z ubranek w komplecie Wam się nie spodoba, nie możecie go wyjąć. Musicie kupić cały komplet. Kolejna zaleta to również cena, ciuszki niemowlęce w komplecie kosztują zazwyczaj trochę mniej.

Czy warto samodzielnie kompletować wyprawkę?

Na pewno, jeśli cenicie sobie możliwość samodzielnego wyboru. Decydując się na samodzielny wybór ubranek do wyprawki, nie macie żadnych ograniczeń. Fakt, że ubranka kupowane będą trochę droższe, ale macie za to większe pole manewru. Kupicie wtedy tylko te ubranka niemowlęce, które Wam się podobają. Możecie też zrezygnować z któryś rodzajów ubrań. Na przykład zamiast śpiochów i pajacy kupować same body. Albo dobierać kilka półśpiochów do bodziaka. Lub łączyć ubranka różnych marek. Możliwość samodzielnego wyboru to gratka dla indywidualistów. Jeśli nie boisz się wyzwań i lubisz mieć swoje zdanie, wybieraj sama!

Co kupić do wyprawki niemowlęcej?

Jeśli już zdecydowaliście się na samodzielne wybieranie ubranek, czas naszykować listę. Jeśli spodziewacie się pierwszego dziecka, nie będzie to łatwe. Ale bez obaw, na pewno sobie poradzicie! Przede wszystkim nie przesadzajcie z ilościami. Dobre sklepy z ubrankami dla niemowląt wysyłają paczki szybko. Dlatego lepiej jest kupić mniej ciuszków, i dokupić w razie potrzeby. Nie szalejcie też z rozmiarem 56. Tych ubranek potrzebujecie na prawdę nie wiele, i lepiej jest postawić na rozmiar 62. A co z wyborem fasonów ubrań dla dziecka? Bazując na doświadczeniu najlepszą opcją jest testowanie. Kupcie każdy rodzaj ubranka dla dziecka, śpiochy, pajac, body i półśpiochy. Zobaczcie jakie ciuszki najłatwiej się przebiera, i w czym dziecko czuje się dobrze. Na tej podstawie będziecie wiedzieli jak ubierać Wasze dziecko.

Co kupić na prezent dla niemowlaka?

Kończąc już artykuł, wrócimy raz jeszcze do zestawów niemowlęcych. Pisaliśmy Wam o zaletach kompletów dla maluszków. Kolejnym ważnym atutem, o którym nie wspomnieliśmy to prezenty. Gotowy zestaw dla niemowlaka to doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Nie musicie trudzić się w wybieraniu ubranek. Możecie kupić piękny i praktyczny komplet. Taki prezent na pewno sprawi przyjemność, i będzie praktyczny! A gdzie kupić ubranka dla niemowlaka? Zarówno gotowe komplety niemowlęce jak i osobne ubranka kupicie w sklepie fazymazy. Fazymazy to sklep dla dziecka, w którym ubierzecie malucha kompletnie!

komplety niemowlęce