jak ubierać dziecko wiosną, moda dziecięca

Jak ubierać dziecko latem?

Jak ubierać dziecko latem?

Szykowanie wyprawki dla noworodka różni się w zależności od pory roku, w której dziecko ma przyjść na świat. Inne ubranka niemowlęce będziemy szykowali na zimę, inne na wiosnę. Jaka odzież niemowlęca przyda nam się latem?

Wyprawka dla noworodka na lato

Wyprawka dla noworodka, czyli pierwsze ubranka jakie będzie nosiło dziecko. Kupując ubranka dla nowo narodzonego maluszka, koniecznie zwracajmy uwagę na ich jakość. Powinna to być lekka bielizna niemowlęca, z dobrej jakości bawełny. Czym jest bielizna niemowlęca? Określamy tym pojęciem ubranka które dziecko może zarówno nosić w dzień, jak i w czasie drzemki. Będą to więc body niemowlęce, pajace i śpiochy, półśpiochy niemowlęce, oraz kaftaniki niemowlęce.

Ubranka niemowlęce z krótkim rękawem

Jeśli kompletujecie właśnie pierwsze ubranka niemowlęce dla dziecka, które urodzi się latem, będziecie potrzebowali różnych ubranek. Przydadzą się Wam zarówno ciuszki niemowlęce z krótkim rękawkiem, jak i z długim. Pierwsze body i pajace lepiej wybrać z długim rękawkiem. Skóra noworodka jest niesamowicie delikatna, i musimy ją chronić zarówno przed chłodem, jak i przed szkodliwymi promieniami słońca. Body niemowlęce z długim rękawkiem powinno być z lekkiej i miękkiej bawełny. Tak samo pajacyki i śpioszki.

Pajacyk niemowlęcy z długim rękawkiem, czy z krótkim?

Odzież niemowlęca na lato ma zazwyczaj kilka dodatkowych pozycji, które nie występują o innych porach roku. W dobrych sklepach z ubrankami dla dziecka znajdziecie teraz inne modele ubranek. Latem spotkamy w sklepie rampersy niemowlęce, bloomersy, czy duży wybór body ramek. Te pierwsze, to po prostu pajacyki niemowlęce w wersji letniej, czyli z krótkimi rękawkami i nogawkami. Bloomersy to natomiast majteczki niemowlęce na pieluszkę. Body ramka to potoczne określenie body na ramiączka. Krótkie rękawki przydadzą się Wam na cieplejsze dni, kiedy ubieracie starszego maluszka. Pamiętajcie jednak, Abu dziecko unikało szkodliwych promieni słonecznych. Rampersy i bloomersy niemowlęce będą dobrymi towarzyszami wakacyjnych wycieczek, czy ogródkowych zabaw.