Kombinezony niemowlęce na jesień i zimę. Jaki kombinezon najlepszy dla dziecka?

Kombinezon niemowlęcy jest jednym z najpopularniejszych ubrań wierzchnich na jesień i na zimę. Ten rodzaj ubranka zapewnia dziecku ciepło i wygodę. Kombinezon ubieramy maluszkowi na wyjście z domu. Sprawdza się również jako ubranko na wyjście ze szpitala, kiedy dziecko przychodzi na świat jesienią lub zimą.

Jaki kombinezon niemowlęcy na listopad?

Kombinezon niemowlęcy na listopad powinien być ciepły i dość gruby. Do tego celu świetnie sprawdzają się dresowe kombinezony niemowlęce, z dodatkowym ociepleniem w środku. Takie ubranko najczęściej nie pełni funkcji ochrony przed deszczem. Na jesienny spacer z niemowlakiem wystarczy jednak kombinezon dresowy. Kupując kombinezon dla niemowlaka zwracajcie uwagę na jakość materiałów z których został wykonany. Drugą równie ważną kwestią jest to, aby ubranko było wygodne w rozpinaniu. Pod kombinezonem ubieramy dziecko w dodatkowe ubrania, dlatego ważne jest abyśmy szybko mogli przebrać dziecko, lub dostać się do pieluszki.

Jak ubieramy niemowlaka jesienią na spacer

Wybierając się z dzieckiem na jesienny spacer, przede wszystkim musimy zadbać o jego wygodę oraz ciepło. Nie możemy również przesadzić w drugą stronę, aby nie zagrzać dziecka. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem na ubieranie niemowlaka na jesień będzie ubieranie warstwowe. Tak zwane ubieranie dziecka na cebulkę posiada wiele zalet. Po pierwsze mamy większą kontrolę nad tym, jak grubo ubranek jest dziecko. Po drugie nie musimy kupować tak dużej ilości ocieplanych ubranek niemowlęcych. Możemy śmiało wykorzystać klasyczne, całoroczne ubranka. Pod ciepły dres lub kombinezon ubieramy dziecko w bieliznę niemowlęcą. Bielizną określamy wszystkie ubranka niemowlęce mające styczność z ciałem dziecka. Mamy na myśli ubranka niemowlęce takie jak: body, śpiochy, pajacyk niemowlęcy.

Ubranka niemowlęce które szykujemy na jesień:

– dresy niemowlęce
– ciepłe spodnie niemowlęce
– kombinezon niemowlęcy dresowy
– czapka niemowlęca jesienna
– szalik lub komin dla dziecka
– grube skarpetki niemowlęce
– gruby kocyk, kołderka niemowlęca, lub otulacz

Jak ubieramy niemowlaka zimą?

W czasie zimy ubiór niemowlęcy nie różni się znacząco od ubranek na jesień. Główną różnicą jest grubość kombinezonu, otulacza, czy śpiworka. Nadal jednak zachowujemy formę ubierania dziecka warstwami. Dlatego pod zimowe śpiworki i kombinezony nadal ubieramy dziecku klasyczne body, pajacyki, czy śpiochy. Kombinezon na zimę często jest o wiele grubszy, i wykonany z materiału który nie przepuszcza wody. Jeśli macie przygotowany kombinezon dresowy, to spokojnie w czasie lekkiej zimy nadal możecie go używać. Dobrą praktyką jest łączenie takiego kombinezonu z dodatkową kołderką lub śpiworkiem. W czasie wyjątkowo mroźnej zimy taki dresowy kombinezon z jesieni przyda się również jako jedna z warstw ubioru.

Jaki śpiworek niemowlęcy na zimę?

Jeśli szukacie dobrej jakości śpiworku na zimę dla niemowlaka, koniecznie zapoznajcie się z ubrankami marki Pinokio. Pinokio to rewelacyjnej jakości ubrania i dodatki dla niemowlaka, które wyróżnia nietuzinkowy design. Nowoczesne wzornictwo i proste formy to znak rozpoznawczy marki. Jednocześnie kroje ubranek są bardzo dopracowane i przemyślane. Wśród produktów tej marki znajdziecie kombinezony zimowe dla dzieci, oraz zimowe śpiworki niemowlęce, które sprawdzą się przez całą zimę.