Ubranka dla dziewczynki

Ubranka dla dziewczynki na wiosnę

Wiosna zachęca nas do odświeżenia garderoby. Robimy więc porządki w szafie, i sprawdzamy czego potrzeba nam na nowy wiosenny sezon. To samo robimy z garderobą dla dziecka! Jakie ubranka dla dziecka przydadzą się wiosną?

Body dla dziewczynki na wiosnę

Wiosną chcemy wprowadzić do garderoby dziecka więcej jasnych kolorów. Dlatego szukamy jasnych, i wesołych ubranek. Kolorowe body dla dziewczynki są uniwersalne i bardzo przydatne. Będą stanowiły podstawę prawie każdego ubioru dziecka. Wybieramy więc body dla dziewczynki w żywych kolorach, pamiętając o tym aby były uszyte z jak najlepszej jakości bawełny. Szukajcie body zapinanych na bezniklowe napki. Jeśli wybieracie ubranka z nadrukiem, pytajcie o metodę i wybierajcie te z nadrukiem wodnym. Jest on wyjątkowo trwały i bezpieczny dla skóry dziecka. Wiosną przydadzą nam się zarówno body z długim rękawem, jak i body z krótkim rękawkiem. Warto kupić oba rodzaje ubranek dla dziecka, i być przygotowanym na każdą pogodę. A ta jak wiemy lubi być zmienna na wiosnę.

Lekkie sukienki dla dziewczynki

Wiosna to czas kiedy zaczynamy rozglądać się również za sukienkami. Lada chwila zrobi się bardzo ciepło, i będzie można ubierać dziecko w lekkie, zwiewne sukienki. Sukienka niemowlęca to bardzo wdzięczny, i wygodny rodzaj ubranka. Jest łatwa do ubrania, i ułatwia szybkie zmiany pieluszki. Zapewnia dziecku wygodę i swobodę ruchów. Rozglądajmy się za sukienkami z miękkiej bawełny, lnu, oraz muślinu. Szukajmy takich które rozpinane są na bezniklowe, antyalergiczne napki. Sukienki dla malutkich dzieci często mają połączenie z body, co jeszcze bardziej ułatwi wam ubieranie dziecka.

Pajace z krótkim i z długim rękawem

Podobnie jak w przypadku body dla dziecka, przy zakupie pajacyków będziemy musieli zadecydować o długości ich rękawków. Pajace dla dzieci z długimi rękawkami nazywamy śpiochami lub pajacami. Natomiast wersja ubranka z krótkim rękawkiem zazwyczaj nazywana jest rampers. Wiosną przy zmianie garderoby dziecka warto już rozglądać się zarówno za klasycznymi pajacykami, jak i za rampersami. Rampersy dla niemowlaka są wygodnym i fajnym rozwiązaniem na ubieranie dziecka. Łatwo się rozpinają, i umożliwiają szybką zmianę pieluszki.

sukienka dla niemowlaka
sukienka dla niemowlaka